Lista startowa

Trasa dla początkujących

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Dodatkowi piloci
Miejscowość

1.
Mateusz Cyl
Dorota Małyszka
Swarzędz

2.
Jakub Górny
Natalia Górna
Tarnowo Podgórne

3.
Przemek Bauza
Dominika Bauza
Swarzędz

4.
Piotr Dąbkiewicz
Piotr Maciejewski
Zuzia Dąbkiewicz Agnieszka Dąbkiewicz
Tarnowo Podgórne

5.
Przemysław Rokowski
Anna Lewandowska
Ida Rokowska
Swarzędz

6.
Stanisław Kuś
Weronika Kuś
Mrowino

7.
Michał Narzekalski
Marika Narożna
Koziegłowy

8.
Jolanta Dębowska
Beata Jaskowska
Olga Jaskowska
Złotniczki

9.
Piotr Tomaszewski
Anna Tomaszewska
Poznań

10.
Paweł Dębowski
Zuzanna Popiela
Złotniczki

11.
Piotr Grelka
Monika Grelka
Baranowo

12.
Dawid Nowaczyk
Justyna Słota
Poznań

13.
Zbigniew Olszewski
Joanna Jóźwiak-Olszewska
Pobiedziska

14.
Karol Nowak
Dorota Kolber
Poznań

15.
Tomasz Małyszka
Kamil Małyszka
Kobylnica

16.
Łukasz Zaniewski
Agnieszka Młoda
Poznań

17.
Monika Bukowska
Maria Binder
Krzyś
Poznań

18.
Agnieszka Grobelna
Rafał Grobelny
Kicin

19.
Tomasz Niewiejski
Jagienka Niewiejska
Antosia Niewiejska
Komorniki

20.
Krystian Ratajczak
Sylwia Ratajczak
Adam Ratajczak
Bolechowo-Osiedle

21.
Marta Ejsmont
Jan Wolańczyk
Swarzędz

22.
Mateusz Rzepka
Julia Rzepka
Cerekwica

23.
Marek Skrzypinski
Wiktoria Skrzypinska
Poznań

24.
Jacek Guzek
Ludmiła Cherevchenko
Nowy Tomyśl

LISTA STARTOWA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA


Trasa dla zaawansowanych

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Dodatkowi piloci
Miejscowość

101.
Tomasz Szała
Lidka Szała
Tarnowo Podgórne

102.
Przemysław Osmański
Karolina Osmańska
Mosina

103.
Andrzej Jakubczyk
Tomasz Trzcionka
Monika Jakubczyk Agnieszka Trzcionka
Luboń

104.
Jarosław Kałasz
Marianna Pavlychenko
Czerwonak

105.
Dorota Szwajka
Marta Jaworska-Augustyniak
Swarzędz

106.
Bartek Gałdyński
Łukasz Augustyniak
Swarzędz

107.
Marek Stachowiak
Marcin Deckert
Mikołaj Stachowiak     Matylda Deckert
Czerwonak

108.
Rafał Rybarczyk
Wiktoria Klińska
Czerwonak

109.
Rafał Meksuła
Linda Puławska
Komorniki

110.
Krzysztof Ratajczak
Marta Ratajczak
Kliny

111.
Wiktoria Piekarczyk
Kinga Grzybowska-Daniel
Poznań

112.
Monika Bzdziel
Anna Zawalska
Poznań

113.
Przemysław Iwański
Anna Gawroniak
Maja Iwańska
Poznań

114.
Anna Rajewska
Maria Patelska
Skórzewo

115.
Eliza Maliszewska
Anna Masłowska
Swarzędz

116.
Beata Konon
Elżbieta Salamon
Baranowo

LISTA STARTOWA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA